Asma Tavan Sistemi Nedir?

Asma tavan uygulaması dünyada ve ülkemizde oldukça sık karşılaştığımız bir sistemdir. Genel olarak dekoratif açıdan bazı kablo, boru ve benzeri geçişlerin saklanması ile ihtiyaç duyularak uygulanan bu sistem ayrıca ara kısma izocam ve buna benzer ısı yalıtım malzemeleri konularak ısı ve ses yalıtımı da sağlayan bir uygulamadır. Dekoratif olarak güzelliğin yansıtılmasında metal tavan, alçıpan, tas yünü, suntalama gibi malzemeler kullanılabiliyor.

mutfak tavanı
mutfak tavanı

Asma Tavan Kullanılan Yerler?

Genel olarak her binaya uygulanabilen bu sistem özellikle hastane, ofis, özel iş yerleri, alışveriş merkezleri, kamu hizmet binalarında sıklıkla karşılaşmanız mümkün.

Asma tavan sadece tavan uygulaması olmayıp ayrıca ofis ve iş yerlerinde ek oda uygulaması yapmada, duvar bölmeleri yapmak için,  perdelikler ve de TV üniteleri uygulamaları için de oldukça şık duran bir sitemdir.

asma tavan
asma tavan

Rigisp eviniz ya da iş yeriniz için hayal ettiğiniz tüm dekoratif güzelliği yaratmada size yardımcı olacak olan ürünleri sunuyor. Asma tavan uygulamaların da ihtiyaç duyacağınız tüm Rigips markalı ürünler için İç Anadolu Bölgesinde Işık Dekorasyona ulaşabilirsiniz. Ürünler için http://www.rigips.com.tr/tr/ adresini tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir