Bodrum’da Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?

Bodrum’da yamaç paraşütü nerede yapılır? Yamaç paraşütü ve benzer sporları sevenle için tatil yerlerinin elverişli olması gerekir. Tatilde, kaçamakta ya da planlı olarak yamaç paraşütü sevenler için bunu yapabilecek yerler önemlidir. Bu durumda Bodrum’da yamaç paraşütü nerede yapılır? Sorusuna yanıt aramakta doğru olacaktır.

Bodrum, yamaç paraşütü açısından oldukça popüler olmuştur. Uçuşlar ise Milas Ören’den yapılmaktadır. Alatepe’den ortalama olarak 320 metre yükseklikten uçuş yapılmaktadır. Bodrum yamaç paraşütü manzara eşliğinde oldukça göz kamaştırıcı ve etkileyici görünmektedir.  Bodrum, ülkemiz için turizm açısından oldukça popüler olmasını  yanında yemyeşil doğası, masmavi denizi ve bembeyaz evleriyle harika görünüme sahiptir.

Bodrum Yamaç Paraşütü Fiyatları

Bodrum yamaç paraşütü sayesinde birbirinden güzel fotoğraf ve videolarınızda çekim sonrasında size teslim edilmektedir. Bodrum yamaç paraşütü fiyatları güncel olmamakla birlikte 900 TL olarak belirlenmektedir. Bu fiyat kişi başıdır ve sezon olarak değişmesi mümkündür. Fiyatlar firmalara göre de değişiklik göstermektedir. Bazı durumlarda uçuş sırasında çekilen fotoğraf ve videolar için ekstra olarak ücret talep edilmektedir. Düzenlene yamaç paraşütü turlarında ücrete dahil olan ve olmayan tüm hizmetleri öğrenmenizde fayda olacaktır.

Bodrum Ören Yamaç Paraşütü Turları

Turlar firmalara göre belirlenmekte ve düzenlenmektedir. Firmaların çoğu dağa gidiş geliş fiyatlarını kendi karşılamakta ve yamaç paraşütü fiyatlarına dahil etmektedir. Bodrum Ören yamaç paraşütü turları için gerekli ekipman ve malzemeleri temin etmelisiniz. Kask, dizlik, tulum gibi ekipmanlara ihtiyacınız olmaktadır. Bodrum’da yamaç paraşütü nerede yapılır? Sorusunun yanıtını merak edenlere Milas Ören cevabı tam yerinde olacaktır.

Bodrum Yamaç Paraşütü Rezervasyon

Bodrum özellikle yaz ayarında oldukça kalabalık olmaktadır. Yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen Bodrum, sahil kenti olduğu için de rağbet artmaktadır. Bodrum’a gelmeyi düşünenler de önceden yerini ayarlamaktadır. Özel günler için ya da tarihi net şekilde belirlemek için Bodrum yamaç paraşütü rezervasyon hakkında titiz davranmalı ve yerinizi garantilemelisiniz.

Bodrum Yamaç Paraşütü İçin Uygun Mudur?

Yamaç paraşütü, pilotlar eşliğinde yapıldığında oldukça güvenli olmaktadır. Alatepe Dapı’nın hem Bodrum havaalanına hem de tatil yerlerine yakın oluşu yamaç paraşütünü daha avantajlı hale getirmektedir. Ören, diğer tatil yerlerine göre daha sessiz daha sakin bir yapıda tatil merkezidir. Burası sayesinde Bodrum’da yamaç paraşütü yapılması da alternatif oluşturmaktadır. Bodrum’da yamaç paraşütü nerede yapılır? Sorusunu soranlar için Ören tatil merkezini söylemek daha uygun ve caziptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.