Kanal Görüntüleme Teknolojisi Kayseri’de

Kent yaşamının sorunsuz olması yapılacak alt ve üst yapı yenilikleri ile mümkün olur. Özellikle şehirlerin kanalizasyon şebekelerinin düzgün çalışması, şehirlerin daha yaşanabilir olmasını sağlar. Bunun için gelişmiş birçok kentlerde robotek teknolojisi kullanılır.

kanal görüntüleme
kanal görüntüleme

Örneğin Kayseri kanal görüntüleme adresi de robotek teknolojisini kullanarak içme suyu, yağmur suyu ve atık su gibi olumsuz etkilerden kaynaklanan tıkanıklık, delinme, çatlak ve çökme sorunlarına karşı kullanılan bu sistem alt yapı konusunda kaliteli hizmet sunar. Detaylı araştırma sunan bu sistem yaşanan problemin yeri ve nedeni ile ilgili makine başındaki kişiye ayrıntılı bilgi verir.

Doğru ve Hızlı Uygulama

İnsanların karşılaştıkları sokak kazılarının kısa süre de sonuçlanması bu sistemin doğru ve hızlı uygulama ile mümkündür. Robotek teknolojisinden çekilen görüntüler CD veya DVD ortamına aktarılarak arşivleme ve raporlama sistemine dahil edilir.

Yüksek kalite ve çözünürlükte görüntü ve fotoğrafların yer aldığı bu sistemde robotek cihazları yüksek darbelere karşı son dayanıklıdır. Oluşan arızaların kısa sürede sonuçlandırılmasını sağlayan robotek sistemi parsel bacalar ve daire içi hatları görüntüleyebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.