Teknoloji

Adblock Batarya Ömrünü Yükseltiyor

Akıllı telefonların piyasaya çıkmasıyla birlikte, hayatımızın akışının değiştiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Hayatımızın merkezine oturmaları, ister istemez durumların da değişmesine neden oldu. Eskiden sadece alo demeye yarayan cihazlar, artık iş bitirir hale gelince, birden elimiz ayağımız her şeyimiz bu cihazlar olmaya başladı.

adblock
adblock

Yeni Döneme Ayak Uydurmak Gerekiyor

Cihazların merkezi konumda yer alması, akıllara hemen pil ömrünü getirdi. Eski döküm radyatörlerin ısıtma mantığı, geç ısınmaları, geç soğumaları ide, bu durum akıllı telefonlarda mümkün değil ne yazık ki, erken doluyor, erken bitiyor. Bunun önüne geçmek için sizin yapmanız gereken bazı şeyler var tabi, wifi ayarlarını kapatmanız, konum bilgisini pasif hale getirmeniz, ekran parlaklığını, otomatik olarak ayarlamanız gibi.

adblock uygulaması
adblock uygulaması

Adblock uygulaması, batarya ömrü konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. şarjın su gibi akıp gittiği bir atmosferde, Adblock adeta bir imdat freni görevi gördü. Yeni bir düzen var ve bizlerin bu yeni düzene ayak uydurması gerekiyor. Akıllı telefonların şarj ömrü kısa diye, kullanmaktan vazgeçecek halimiz yok, o halde yeni düzene ayak uydurmalıyız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir