Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Öğrenmek İster misiniz?

Bebeğin heyecanını yaşayan aileler özellikle cinsiyet konusunda büyük bir merak yaşıyorlar. Minik bireyin kıyafetlerinin seçimi, odasının döşenmesi ve isminin düşünülmesinde etken rol oynayan cinsiyet en erken 4. Aydan itibaren bilinebiliyor. Sabırsız anne ve baba adayları ise yeni yöntemler keşfetmek için çeşitli yollara başvuruyorlar. Cinsiyet belirlemede en önemli faktör son zamanların popüler uygulaması Çin takvimine göre cinsiyet belirleme. Başta kulağa yabancı gelen bu uygulama anne olmak isteyen bayanın yaşının iki fazlasını ve bulunduğu ayı baz alarak yapılıyor.

çin takvimine göre cinsiyet belirleme

Aylarca Beklemeye Son

Bilimsel bir yönü olmayıp sadece tahin yürütmenizi sağlayan bu takvim son dönemde pek bir popüler. Alınan sonuçların çoğunun doğru çıkması da bu testi kanıtlat nitelikte. Şaşırtan bir diğer özellikse bebeğinizin kız veya erkek olmasını istiyorsanız aylar üzerinden hareket etmeniz gerektiğidir. 4 ay kadar beklemenizde gerek kalmadan kendi yöntemlerinizle çocuğunuzun cinsiyetini erkenden öğrenebilirsiniz.

bebek cinsiyeti
bebek cinsiyeti

Ailenizin yeni bireyi için hazırlıkları hızlandıracak bu cinsiyet takvimi sayesinde uzun süreler beklemenize gerek kalmadan bebeğinizin cinsiyetini öğrenebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir