En İyi Evden Eve Nakliye Firması Nasıl Seçilir?

Evden eve nakliye firmalarından yararlanarak ev ya da iş yeri taşınma yükünü üstünüzden atabilirsiniz. Evden eve nakliye hizmeti ile tüm eşyalarınız özen ile paketlenerek kolilere aktarılır. Tüm bu işlemler sonrasında her bir koli etiketlenerek içinde ne olduğu ve hangi odaya ait olduğu yazılır. Tüm bu işlemlerde eşyalarınızın tamamı sigorta kapsamında yeni sevk adresine ulaştırılmak üzere kapalı kasa nakliye araçlarına nakledilir. Kapalı kasalara eşyaların daha hızlı aktarılması işleminde ise asansörlü taşımacılık sistem kurulumundan yararlanılır. Bu işlemlerin gerçekleşmesi sonrasında yeni sevk yerine eşyalarınız nakledilir. Yeni adresinize ise yine aynı özen ve itina ile eşyalar odalara aktarılır. Montaj işlemlerine de yer açılarak yeni evinize eşyalarınız yerleştirilmiş olur.

En iyi evden eve nakliye hizmetinde firma seçimine yer verirken profesyonel ve deneyimli ekibe sahip olan tercihlere yer vermeniz önerilir. Bunun ile beraber donanım olarak da tüm hizmetleri sunabilecek firmaları seçmeniz önerilir.

Evden Eve Nakliye de Ek Hizmet

Evde eve nakliye hizmetinin alınması işleminde ek hizmetlere de yer verilir. Bu ek hizmetler arasında eşya depolama yer alıyor. Yeni yerleşim yerinizin hazır olmaması durumunda ise eşyalarınız evden eve nakliye firmasının deposunda geçici süreli olarak muhafaza edilir. Alınacak olan eşya depolama hizmetinde ek hizmet bedeli alınır. Bu hizmet bedeli gün bazında hesaplanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir