Dekorasyon

Evlenecek Çiftlere Mimari Öneriler

Yeni evlenecek çiftler evlerini döşerken nasıl bir dekorasyon çalışması yapması gerektiği konusunda kararsızlık yaşarlar ve durumun heyecanından dolayı mimari kararlarda zorluk çekerler. İşte bu durumda olan yeni evlenecek çiftlerimize evlerine nasıl dekorasyon yapmaları konusunda bazı önerilerimizi yazımızda paylaştık.

 Evimi Nasıl Döşemeliyim?

Ne kadar sade, kullanışlı ve çarpıcı tasarımlar uygularsanız o kadar dekorasyonunuzdan memnun kalırsınız. Bu anlamda en önemli nokta hiç kuşkusuz hayal gücünü kullanmak ve yeni, kimsede olmayan, farklı tasarımlar oluşturmaktır.

Evimi Nasıl Döşemeliyim?
Evimi Nasıl Döşemeliyim?

İl etapta yeni evinizin yapısı, konumu ve şekline göre tasarım fikirleri düşünmelidir. Eğer ev kendinize aitse bazı küçük odaları birleştirebilir ya da balkonun birini içeri aldırarak geniş bir alan daha yaratabilirsiniz. Bu bir alternatif. En sevdiğiniz rengi duvarlarda, mobilyalarda ya da akesesuar ve objelerinizde kullanın. Renklerin verdiği duygular hakkında önceden küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Mobilya evi gösteren en önemli eşyalardandır ve bunların en kullanışlı rahat olanını tercih etmekte yarar var.

Ayna kullanarak ev içindeki dar mekanları yansımalar sayesinde geniş göstermek elinizde. Ve tabi ki aydınlatma… Işık ev içindeki en önemli ayrıntılardandır.  Bu konuda mimarların önerilerine kulak verin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir