Moda

Floral Kıyafet Kombinleri

Şüphesiz ki modayı takip eden ya da etmeyen herkesin dolabında çiçekli bir elbisesi, gömleği veya aksesuarı vardır. Sizin de dolabınızda bu parçalardan biri varsa onları modaya uygun şekilde giymenin tam zamanı! 2015’in floral modası bilerek ya da bilmeyerek aldığınız çiçekli kıyafetlerinizin önünü açıyor.

floral kıyafet kombini
floral kıyafet kombini

Baharın gelişini kutlayan ve doğa ile birlikte modayı da canlandıran floral kıyafetler, sokak modasının baş tacı olacak. Özellikle bayanlar için sahillerin ve çarşı gezmelerinin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan uzun çiçekli elbiseler, yeni sezona ait modern tasarımları ile şıklığı bir adım öne çıkaracak.

Çiçekli Kıyafetlerinizi Hasır ile Taçlandırın!

Yaz aylarının en çok görmeye alışık olduğumuz bir parçası da kesinlikle hasır tasarımlı ürünlerdir. Bu da size flaoral kombinlerinizde oldukça yardımcı olacak.

floral kıyafet kombini
floral kıyafet kombini

Uzun çiçekli elbisenizin altına hasır detaylara sahip olan şık bir dolgu topuk giyerek kombininizi kusursuzlaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra elbisenizin üzerine takacağınız büyük hasır şapkanızda sizi oldukça marjinal ve tarz sahibi olarak göstereceğinden emin olabilirsiniz. Tarzınızı kendiniz oluşturmaya ne dersiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir