Sağlık

Havalı Yatak ile Hasta Rahatlığı

Havalı yatak, hastanın rahatlığı için tasarlanmış ve özel imal edilmiş bir üründür. Yatağınızda bulunan aksam tüm gün rahat bir şekilde kullanıma elverişlidir. Havalı yatak, hasta ağırlıklarına göre uygun düzenlenmiştir. Hava pompaları sağlam, bölgedeki basınç duyarlılığını eşit yayacak şekilde düzenlenmiştir.

Havalı Yatak
Havalı Yatak

Havalı yatak modelleri içinde farklı özellikler bulunur. Model seçeneklerimizi sitemizden görerek, kendinize en uygununu görebilirsiniz. Açıklama bölümleri ile detaylarını öğrenir ve hasta için kullanım uygunluğunu anlarsınız. Modellerinin çoğu baş ve ayak kısmı ayarlanabilir özelliklerdedir. Kenar destek sistemleri ile hastaya birçok kolaylıklar sağlar.

Hasta Bezlerinin sağladığı kolaylıklar

Hasta bezi ile hastanın hijyeni rahatlıkla sağlanır. Emme kapasitesinin yüksek oluşu, idrar sızıntılarını önler ve hastanın herhangi bir pişik durumu olmasını engeller. Sıvıyı emmesi ve bez üzerinde her hangi bir sıvı bırakmaması hasta bezlerinin sağlıklı kullanılmasını sağlamaktadır. Hastaları rahatsız etmeyen yapısı, tüm hastaların kullanışına uygun tasarlanmıştır.

Havalı Yataklar
Havalı Yataklar

Hasta bezleri, hastanın genel sağlığına parelel olarak düzenlenmiş olup, hastanın düzeninin bozulmaması için sağlamlaştırılmıştır.http://www.e-medikal.com.tr/ sitemizde her beden tipine uygun bezleri rahat bir şekilde bulacaksınız. Bacak aralarını sıkmayan yapıları ilehastanın nefes almasın9ı sağlayacak, pişik ve kızarıklık oluşmasını engelleyecektir. Hastayı rahat ettiren esnek yapısı ile her türlü kullanım için uygundur. Bantlı özel yapısı ile bel bölgesi zarar görmez. Bacak kıvrımına uygun olarak tasarlanmıştır. Bez üzerinde emilim çok hızlı sağlanır.

2 thoughts on “Havalı Yatak ile Hasta Rahatlığı

  • Beste

    Medikal bakımdan her zaman havalı yataklar tercih edilir. Ben de havalı yatakları tercih ettim ve hastalığımı rahat bir şekilde atlattım. Diğer yataklarda eminim çoğu kişi de bana katılacaktır; rahat edilmiyor. Havalı yataklar ile çok rahat bir şekilde hastalığımı atlattım. Hastalığımda bana yardım bile etti diyebilirim. Rahatlığı sağlaması yeter.

    Yanıtla
  • Serenay

    Sadece hastalık zamanı değil her zaman havalı yataklardan faydalanıyorum. Konforu üst düzey olduğundan ve sağlıklı bir uyku sunduğundan tercih ediyorum. Havalı yataklar ile uykularım çok daha zevkli hale geldi.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir