Dekorasyon

Küçük Bahçe Dekorasyonu

Küçük ebatlı bahçeler çoğu zaman öylesine duran alanlardır. Fakat şehrin bunaltıcı ve sıkıcı olan havasından kaçısın adresi hal, ne getirilerek tüm ya z olduğu gibi kışın da oldukça keyifle zaman geçirilebilecek alanları yaratabilirsiniz.

Dekorasyon Önerileri

Küçük bahçelerde mevsimine uygun olarak çeşit çeşit fakat çok yayılmacı özelliği olamayan çiçekleri çeşitli saksı ya da araba lastiği gibi farklı fikirlerin olduğu alanlara dikebilirsiniz. Saksı olarak ferforjelerde hem alan darlığına çözüm olup hem d oldukça şık bir görüntü yaratır. Araba lastikleri ise renk renk boyanarak ya da tek canlı bir renge boyanarak daha sevimli bir bahçe dekorasyonu oluşturulmansa yardımcı olur. Ayrıca boş plastik şişelerde çiçek dikimi için son derece hoş ve az alan kaplayan gereçlerdir

Çiçeklerin yanı sıra duvar kenarlarına konumlandıracağınız raflar ve meyve kasalarından yapacağınız farklı bir sehpada kahve keyfiniz için ideal bir çözüm yaratabilir.

Tüm bunarlın yanı sıra küçük bir bahçe şemsiyesi edinerek fazla güneşli ya da yağmurlu günlerde de bu güzel bahçenin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir