Dekorasyon

Modern Perde Modelleri

Ev dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan perde, seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken aksesuarlarındandır. Özellikle evin tarzına göre perde seçimi yapılamalı ve evin genelinde uyum yakalanmalıdır.

Modern Perde Modelleri
Modern Perde Modelleri

Evinizin en çok kullanılan ve ortak kullanım alanı olan salonunuz veya oturma odanız için seçeceğiniz perde modellerinin genel itibari ile uyumlu olması ve göz yormaması için mobilyaların renklerinden yardım alınabilir. Bu şekilde seçim yapmak daha kolay olacak ve salonda iddialı bir görünüm yakalanacaktır. Salonunuzda ferah ve iç açıcı bir hava elde etmek için hem mobilyalarınızın hem de perdelerinizin açık renkli olmasına özen gösterebilirsiniz.

Modern Perde Modelleri
Modern Perde Modelleri

Yatak Odası için Perde Modelleri

Evinizin en önemli ve en özel alanı olan yatak odanız için tercih edeceğiniz perde modellerinde ve renklerinde iddialı ve cesur seçimler yapabilirsiniz. Özellikle yatak örtünüzün rengine uygun olarak seçeceğiniz perdeleriniz odanızda hem genel bir bütünlüğün oluşmasına hem de pozitif enerji ile dolmanıza yardımcı olacaktır. Sıcak renkler ailesinin en çok sevileni kırmızıyı yatak odanızda tercih ederek hem kendinizi hem de eşinizi şımartabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir