Finans

Saçlarınızı Hızla Uzatmanın En Kolay Yolu

Saçların çabuk uzamama sorunu hemen hemen birçok kişinin ortak sorunudur. Bu sorun ile başa çıkmak için piyasada sunulan farklı ürünleri kullanabilirsiniz. Piyasada yer alan ürünler bütçenizi zorluyor ise ya da daha doğal ve kimyasal içeriği bulunmayan bir tercihe yer vermek için ise pirinç suyu uygulamasını tercih edebilirsiniz.

saç bakım ürünleri

Saçların hızla uzamasına destek olan pirinç suyu aynı zamanda saç dökülmelerine karşı da son derece etkili olan bir seçimdir. İçeriğinde bulunmakta olan aminoasitler sayesinde saçların dökülmesinde etkili olarak daha gür saçlara kavuşmanıza destek olurken B,C, E vitaminleri ile daha hızlı uzamasına destek olur.

Doğal bir formül olmasının yanında kolay ve ekonomik bir tercih olan pirinç suyu ayrıca saçların yanı sıra cilt tonunun eşitlenmesi ve daha berrak bir tene sahip olunmasında da etkin olan seçenektir.

Pirinç Suyu Nasıl Uygulanır?

Pirinç suyu içeriğinde bulunan aminoasit, B, C, E vitaminleri ile saç köklerini besler ve saçların daha hızlı uzamasına destek olur. Uygulamayı haftada en az iki defa gerçekleştirerek pirinç suyundan gereken faydayı edinebilirsiniz.

Uygulama için yarın su bardağı pirinç 3 su bardağı su ile ıslatılarak yarım saat kadar bekletilir. Pirinçlerden su ayrılır. Temiz yıkanıp durulanmış olan saça özellikle kök kısımlarına masa yaparak uygulama yapılabilir. 20 dakika bekletip ılık su ile durulamanız yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir