Moda

Tesettür Abiye

Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü ve özel organizasyonlar şık ve modern gözükmeniz gereken yerlerdir. Özellikle bayanlar için önemli bir yere sahiptir. Bulunduğunuz yere uyumu ve organizasyona göre giyinmeniz sizi estetik görünmesini sağlar. Böyle yerlerde öz verili bir şekilde hazırlanmanız gerekir. Bu sizin daha güzel olduğunuzu ispatlamak değil, bilakis özel organizasyon sahibine verdiğiniz değeri gösteriyor.

Bu yüzden abiye elbiseler günümüzde en çok tercih edilen elbiselerden biridir. Özellikle tesettürlü bayanların tarzından ödün vermeyenler için ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Renk zenginliğinin yanında modelleri de kendine hayran bırakıyor. Her biri ayrı tasarımlarla şıklığınıza şıklık katıyor. Kendine özgün içeriğiyle farklı tasarımlarla hayat bulmuş halidir. Tesettürlü abiyeleri alırken özel günler yaklaşmadan almanız daha sağlıklı karalar vermenizi sağlar.

Her bedene uygun abiyelerde bulunur. Tesettürlü abiye modellerinde ışıltılı ve taşlı olarak tercih ediliyor. Genç yaşlı demeden her yaşa hitap edecek modellerde bulunur. Tarzını yansıtacak modellerden birini seçtiğiniz zaman gözlerinizi sizden alamayacaklar. Abiye elbiseler özel günlerden haricinde giyilmez. En sade modelde olsun günlük yaşantınızda abartıya kaçmanıza sebebiyet verecektir.

Tesettür abiye

Tesettürlü Abiye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tesettür abiye modellerinden b birini alacaksanız mutlaka vücut tipinize göre tercih ederek almanız gerekir. Tesettürde vücut hatlarınızı ön plana çıkarmamanız çok önemlidir. Bunlara dikkat ederek alırsanız bu gecenin konuşulanı siz olacaksınız. Vücut tipiniz kum saatli vücut tipine sahipseniz balık abiyeleri tercih etmeniz sizi olduğunuzdan daha şık durmanızı sağlayacak.

Ten renginiz beyaz ise mavi, yeşil, krem rengi tam size göre olacaktır. Elma vücuda sahipseniz sade abiyeleri tercih ediniz. Işıltıdan ve gösterişten uzak durun aksi halde sizi olduğunuzdan daha kilolu durduracaktır. Armut vücutlu bayanların ise üst kısmını gösterişli altlara doğru ise sade olması gerekir.

Dikdörtgen vücutlular mutlaka belden aşağısına abatlı üstünüzü ise sade olarak tercih edin. Vücudunuza ne otursun ne de bol dursun. Aldığınız tesettürlü abiyeye uygun şal ile daha da modern bir hava katabilirisiniz. Kumaşı kalanlardan kaçınınız. Bu sizi daha fazla terletecektir. Eğer kilonuz var ise oralara döküm diktirerek kapatabilirsiniz.

Abiye Fiyatları

Günümüzde en pahalı olan abiyelerdir. Özel günlerde tercih edilmesinden dolayı pek çok abiye pahalı satılmaktadır. Uygun fiyatlarda olanlar ise kalite yönünden zayıftır. Markadan markaya da değişiklik gözükebilir. Bu yüzden fiyat araştırmasına gidilmesi gerekir.

Abiye alırken kumaşına göre alınması gerekir. Çok terletmeyen ya da vücut hatlarınızı göstermeyen kumaşlardan alınmasına dikkat edin. Kumaşın ufak bir etkiye de olsa dayanıklı olmasına dikkat edin. Bütçeme uygun olsun diye ucuz yollu abiyeyi tercih ederseniz o zaman yaşayacağınız olumsuzluklar kaçınılmaz olacaktır. Eğer siz de bu ürünlerden birilerine sahip olmak isterseniz https://www.allday.com.tr/abiye linkine tıklayarak istediğin ürüne en hızlı şekilde sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir