Diyet

Yeşil Kahve ile Zayıflarken Zarar Görmeyin!

Yeşil kahvenin zayıflama konusunda insanlara büyük yardımlarının dokunduğunu ve diyette kesinlikle kullanılması gerektiğinden bahsedilmişti. Yeşil kahve ile zayıflayayım derken, sağlığınız açısından kendinize büyük yaralarda verebiliyorsunuz. Yeşil kahve diyetini zayıflamak için değil de arada bir keyif için içmenizde fayda var.

Yeşil Kahve
Yeşil Kahve

Zararları

Yeşil kahvenin psikolojik bakımdan insanlarda huzursuzluk yaptığı görülmüştür. Bunların yanı sıra yavaştan depresyon belirtileri ve yorgunluk da yapıyor. Sık sık baş ağrısı ve ishal gibi durumlarla da karşılaşılabiliyor. Hamileler ise kesinlikle yeşil kahveyi akıllarına bile getirmemelidir. Bebeğin kan dolaşımına karışabilecek zararlı maddeler, sağlığını gelecek bakımından çok önemli derecede etkileyebilir.

Yeşil Kahve ile Zayıfla
Yeşil Kahve ile Zayıfla

Yeşil kahve ile zayıflayayım derken sağlığınızı heba etmeyin. Hamilelerde ise durum çok daha kritik… Yeşil kahvenin henüz sağlıklı olduğu ispatlanmadı fakat zararlı olduğuna dair göze çarpan kanıtlar oldukça fazla… Bu yüzden yeşil kahve diyetine başlamadan önce düzgün bir şekilde düşünmeniz gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir