Televizyon

Abdülhey Yeniden Kurtlar Vadisi’ne Dönüyor Mu

Kurtlar Vadisi dizisinden ayrılma kararı alan efsane isim tekrar geri dönme kararı aldı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yer alan Abdülhey karakteri, yüz nakli yapılmış bir halde diziye geri geliyor.

Uzun yıllardır Kurtlar Vadisi Pusu ve Kurtlar Vadisi dizisinde yer alan ana karakterler arasındaki Kenan Çoban, diziden daha fazla uzak kalmak istemediğini açıkladı. 10 yılı aşkın süredir Kurtlar Vadisi Pusu dizi setinde yer alan Abdülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban, son olarak dizinin gidişatından memnun olmadığı için ayrılma kararı aldığını açıklamıştı.

Bu kararın ardından öldürüldükten sonra diziden ayrılan Kenan Çoban, ATV ekranlarındaki Beyaz Karanfil dizisinde başrol olarak oyunculuk hayatına devam etmeye başlamıştı. Fakat Beyaz Karanfil dizisinde işler Kenan Çoban’ın hayal ettiği gibi ilerlemedi.

Beyaz Karanfil Dizisi Yayından Kaldırıldı

Abdülhey
Abdülhey

Dizi reyting sıralamalarında başarılı bir yer edinemeyince yayından kaldırılması gecikmedi. Dizinin yayından kaldırılması ile birlikte ise Kurtlar Vadisi dizisini özleyen Kenan Çoban, diziye tekrar dönmek istediğini açıkladı.

Kurtlar Vadisi dizisinin yapım şirketi olan Pana Film ile tekrar görüşmelere başlayan Çoban, diziye tekrar dönmek istediğini açık ve net bir şekilde belirtti. Pana Film ise bu teklifi kabul ederek senaryo üzerinde ufak bir değişiklik yapıp Abdülhey karakterini diziye tekrar dahil etme kararı aldı.

Abdülhey karakteri diziye yüz nakli yapılmış bir şekilde dahil edilecek. Abdülhey’in diziye hangi bölümde ve ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir