Finans

Akne ve Sivilce Gideren Maskeler

Akne ve sivilceler ergenlik döneminde sıkça rastlanan bir durum olsa da uzun yıllar boyunca bu sıkıntı ile yaşamak zorunda kalanlarda yok denemeyecek kadar fazladır. Sivilce ve akneler iltihabik bir durum olup sadece ciltte oluşturduğu kötü görüntü ile değil ayrıca yarattığı ağrı ve sızı ile de günlük yaşamı olumsuz etkiler. Bu olumsuz etkilere doğal yöntemler ile son vermeniz mümkün.

akne sivilce
akne sivilce

Elma Sirkesi Mucizesi

Elma sirkesi ve su karışımı ile cildinizdeki sivilcelere çözüm üretmeniz olasıdır. Elma sirkesi bakteri giderilmesinde son derece etkilidir. Ayrıca cildi sıkılaştırarak elastik yapıya da kavuşmasını sağlar. Üçte bir oranında sirke karıştıracağınız suyu cildinize özellikle akşamları uygulamanız ile sonuçları kısa sürede alabilirsiniz.

sivilce
sivilce

Süt ve Bal Maskesi

Süt ve bal maskesini ayrıca süt yerine yoğurt ile de uygulayabilirsiniz. Hormonal sivilce oluşumunda etkili olan bir maskedir. Aynı oranda karıştıracağınız maskenizi cildinize dairesel hareketler uygulayarak sürün. Kuruması için belirli bir zaman bekledikten sonra önce ovarak sonrasında su ile durulayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir