Televizyon

Alın Yazısı Dizisi İnceleme

Düş Gezginleri Fil Yapım Dağıtım tarafından yapımı üstlenilen dizi Kanal D Ekranlarında yayınlanıyordu. Alın Yazım dizisinin yapımcısı, Nilgün Sağyaşar’dır. Yönetmen koltuğunda ise, Irmak Çengel ve Atilla Cengiz var. Dizinin senaryosunda ise; Nebahat Küçükayaz, Uğur Kandemir Arpacı, Zeynep Kaya, Necati Küçükazay gibi isimler bulunuyor. Oyuncular arasında ise; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim gül, Orhan Aydın ve Adnan Koç gibi oyuncular bulunuyor.

Alın Yazısı Dizi
Alın Yazısı Dizi

Alın Yazısı Dizi Özeti

Doğduğu gün yetimhaneye bırakılan ve sekiz yaşına kadar İstanbul’da kalan daha sonra Eskişehir’de bir yetimhanede büyüyen Asya, çok büyük bir mirasın tek varisi olduğundan habersizdi.

Hastanede doğum masasında kaybolan Asya için hayat gerçekten zordur. Babası Cevahire öldüğü söylenen Asya aslında ölmemiştir ve amcası Levent yengesi Aysel’in tuzağına düşer. Amcası ve yengesinin planlarına göre miras bunlara kalacaktır. Ancak öldü diye bildikleri Asya, Kürşat adında biri tarafından yetimhaneye verileri ve bu kişi Asya’yı adım adım takip eder. Bununla birlikte gelişen olaylar, hikâyenin geri kalan kısmını oluşturur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir