Televizyon

Arka Sokaklar Dizisi Bitiyor mu?

Orhan Oğuz’un yönetmenliğini, Türker İnanoğlu’nun ise yapımcılığını üstlendiği Arka Sokaklar dizisi hakkında sosyal medyada pek çok farklı iddia ortaya atılıyordu. Dizinin biteceği yönünde ortaya atılan iddialara ise Yönetmen Orhan Oğuz tarafından resmi açıklama geldi.

Arka Sokaklar Dizisi Bitiyor mu
Arka Sokaklar Dizisi Bitiyor mu

Orhan Oğuz resmi Instagram hesabı üzerinden dizinin gidişatı ile ilgili şu sözleri söyledi. “Arka Sokaklar izleyicileri 10. sezon ile heyecan ve macera dolu bölümlerle tekrar Kanal D ekranlarından dizimizi takip edebilirler. 10. sezonu ile Arka Sokaklar dizisi Eylül ayında Kanal D ekranlarında başlayacak.” Diğer yandan Orhan Oğuz’un Instagram hesabında sürekli olarak dizi setinden kareler paylaşılıyor.

Arka Sokaklar Dizisi 10. Sezonu ile Devam Edecek

Arka Sokaklar dizisi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde özel ekipte görev alan polislerin iş yaşantıları ve özel aile yaşantılarını ekranlara taşıyor. İstanbul sokaklarındaki aksiyon dolu hayatlarını gözler önüne seren dizi milyonlar tarafından takip edilmektedir. İstanbul’un her köşesini her insan için daha güvenilir ve yaşanabilir bir yer yapabilmek uğruna bütün kötülükler ile savaşan kahraman polisler birbirlerine destek olarak hayatlarını sürdürmektedirler.

Arka Sokaklar Dizisi Bitiyor
Arka Sokaklar Dizisi Bitiyor

Takım ruhu ve mücadeleci kişilikleri ile İstanbul’un tüm sokaklarını arşınlayan polisler karşılarına çıkan tüm kötülükler ile kıyasıya bir mücadele içerisine girmektedirler. Ekibin heyecanlı iş yaşantıları dışında kişisel sorunlarına ve aile hayatlarına da giren dizinin hikayesinde en sevilen karakterlerden birisi ise Rıza Baba karakteridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir