Televizyon

Asi Dizisi

Yönetmenliği Cevdet Mercan’ın üstlendiği asi dizisi Türk halkı tarafından yoğun ilgi gördü. Türkiye’de biten dizi daha sonra yurtdışında özellikle de Arap ülkelerinde yoğun ilgi gördü. Hatay’da çekimleri tamamlanan dizinin bazı bölümleri ve sahneleri Hatay’ın dışında Adana ve Mersin gibi şehirlerde çekilmiştir.

Asi Dizisi
Asi Dizisi

7 den 77 ye her kesimden insan tarafından izlenilen dizi, diğer dizilerden farklı ve özel bir senaryoya sahip olmanın avantajına sahiptir. Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım gibi usta oyuncuların paylaştığı dizinin onur oyuncuları ise hiç kuşkusuz çetin Tekindor, Tuncel Kurtiz ve Nur Sürerdir. Nail Yurtseverin dizi müziklerini üstlendiği dizi, her kesimden ve her yaşta insana hitap edebilen özel bir yere sahiptir.

Asi dizisinin konusu nedir?

Dizisinin konusu düşman olduğu adamın kızına aşık olan Demir Doğan’ın yaşadığı zorluklar ve çıkmazları anlatıyor. Bir yanda annesinin ölümüne, kız kardeşinin sakat olmasına neden olan düşmanı bir yanda da ona koşulsuz aşık olan düşmanının kızı Asi vardır. Büyük zorlukları başarı ile atlatan çift 71. Bölümde mutlu sona kavuşmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir