Televizyon

Aşk ve Günah nasıl bir dizi?

Yerli dizi denildiğinde ilk akla gelen kanallardan biri olan Kanal D, yepyeni dizileri ile sizleri yine ekranlara kilitleyecek. Günlük dizi olarak yayınlanmaya başlayan Aşk ve Günah, sizlerin yeni gözdesi olmaya aday. Dizinin başrollerinde Tekin Temel, Seren Deniz Yalçın ve Türkan Kılıç yer alıyor. Senaryosunu Suna Tensi ile Sema Tensi’nin üstlendiği bu dizinin yönetmenliğini ise Mustafa Kotan ve Cemile Karadaş paylaşıyor.

Aşk ve Günah
Aşk ve Günah

Aşk ve Günah dizisinin konusu

Büyük bir izleyici potansiyeline ulaşması beklenen Aşk ve Günah dizisinin konusu, aile içi ilişkilerin yoğun yaşandığı bir çizgide ilerliyor. Filmin başkarakterlerinden olan Kerim, kendisini korurken hayatını kaybeden şoförünün kızına ve karısına evinin kapılarını açar. Fakat orada kendilerine sunulan lüks hayata göz diken şoförün kızı Nesrin, Kerim’in eşi olan Selda ile rekabete girecektir.

Selda’nın sürekli açığını arayan Nesrin, sonunda çok büyük bir sırrı öğrenir. Evin hanımı olan Selda’nın, yıllar önce doğan kızını bir erkek çocukla değiştirdiğini öğrenir. Evin huzurunu sonsuza kadar kaçıracak olan bu sır, Aşk ve Günah dizisinin ilerleyen bölümlerinde daha da karmaşık bir hale gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir