Moda

Amerikan Mutfak Tarzı

Sizlerde evinizde Amerikan mutfak kullanıyorsanız ya da Amerikan mutfak kullanmak istiyorsanız, bunun için birbirinden farklı dekor modelleriyle açık mutfak olarak sizlerde tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Amerikan Mutfak Tarzı
Amerikan Mutfak Tarzı

Öncelikle evinizde kullanacağınız açık mutfak modelinde birkaç giriş yaparak bu sayede harika bir Amerikan mutfağı trend modeli oluşturmuş olabilirsiniz. Bu sayede örneğin hem evinizin koridor kısmından mutfağınıza giriş yapılıyorken hem de salonunuzdan giriş yapılarak açık bir mutfak modeli oluşturmuş olabilirsiniz.

Evinizin bir duvarına tamamen mutfak köşesi yerleştirerek bu şekilde tasarlayabilir ve bir bar ile beraber mutfağınızda oturma alanı da yaratmış olabilirsiniz. Mutfak barınızda çok iyi bir şekilde kahvaltı yapabilir ya da öğlen yemekleri yiyebilirsiniz.

Amerikan Mutfak Modelleri
Amerikan Mutfak Modelleri

Geniş mekânlar için Amerikan mutfağı

Eviniz içerisinde geniş bir alana sahipseniz eğer, mutfak modeli olarak açık mutfak sayesinde gerçekten güzel, hoş bir dekor sağlamış olabilirsiniz. Buna göre ada mutfak denilen modeliyle beraber sizlerde tezgâh alanı üzerinde harika kahvaltı yapabileceğiniz şekilde model yaratabilirsiniz. Böylelikle evinizde yepyeni trend olarak Amerikan mutfakları arasından seçimlerinizi yaparak siz de tasarımınızı bu şekilde yapabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir