Dekorasyon

Aydınlatmaların Dekorasyondaki Yeri

Aydınlatma sektöründeki sıçrama sayesinde dekorasyonda da ciddi değişimler meydana geldi. Öyle ki, insanlar evlerini ya da ofislerini yeniden dekore etmek istediklerinde ilk olarak aydınlatma ürünleri üzerinde duruyorlar. Hangi noktada nasıl bir ürünü konumlandırması gerektiği üzerine uzun uzun düşünüyorlar. Hal böyleyken de, aydınlatmanın dekorasyondaki yerini küçümsemek mümkün değildir.

aydınlatmalar
aydınlatmalar

Abajurlar En Dikkat Çekici Aydınlatmalardan Biridir

Son yıllarda dresuar tarzı yüksek sehpaların sık kullanılması ile birlikte gösterişli abajurlar yaşam alanlarımızda daha fazla yer almaya başladı. Çünkü kapı girişlerine ya da geniş salonların en dikkat çeken noktalarına konumlandırılan dresuarlar üzerlerinde şık abajur ya da farklı dekoratif aydınlatmalar ile daha göz alıcı bir hale geliyor.

abajur modeli
abajur modeli

Abajurların bir diğer kullanım alanı da komodin üzerleridir. Hemen herkesin yatak odasında değerlendirdiği abajurlar sadece aydınlatma amaçlı değil dekoratif amaçlı da tercih edilir. Bu da seçim yaparken özellikle kadınları daha hassas davranmaya itiyor. Evlerinin her bölümü çok özeldir ancak yatak odası söz konusu olduğunda kadınlar zarafet ve sadelikten şaşmak istemezler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir