Babetler Yine Vazgeçilmezimiz

Şıklığın topuklu ayakkabılarla mümkün olduğunu söyleyen moda kuralı artık geçmişte kaldı! Günümüz modern kadını, topuklu ayakkabısız da oldukça seksi ve şık olabiliyor. Hem şıklığını hem rahatını önemseyen kadınlar için doğru adres ise babet ayakkabılar… İster maskülen, ister feminen görünmek istensin, birbirinden farklı, spor ya da abiye modelleriyle babet dünyası sonsuz sayıda seçenekten oluşuyor.

Şık Ve Rahat Babet Ayakkabılar

Özellikle rahatlığın her şeyden önemli olduğuna inanan kadınların tercihi olan babetler, her sezon daha estetik ve farklı tasarımlarla moda dünyasındaki yerini koruyor. Yaklaşık 10 yıldır gördüğü rağbet azalmayan babetler artık bir ayakkabı klasiği olarak kabul ediliyor.

babet
babet

Rahatlığın yanı sıra, zerafeti ve şıklığı önemseyen kadınların babet tercihleri özellikle, kurdeleli, tokalı, zımbalı, püsküllü, taş süslemeli tasarımlar. Bunun yanı sıra babetlerin spor bir şıklık sağladığı da yadsınamaz bir gerçek. Yazlık ayakkabı olarak anılmasına rağmen, babet ayakkabılar aslında dört mevsim tercih edilebilen bir model.

2015 Babet Ayakkabı Modelleri

2015 bayan babet modellerine bakıldığında; geçmiş sezonlardan tamamen farklı modeller gündemde değil. Fakat, bu sezonun babetleri, trend olan topuklu ayakkabı modellerinin babete uyarlanmış hali.

babet modelleri
babet modelleri

Bu sene yine sokaklarda her renk ve desen babet görmek mümkün ama özellikle kırmızı ve mavi renkler babet dünyasında oldukça popüler. Oxford babetler ise sezonun trendlerinden olmaya devam ediyor. Özellikle, metalik ve altın detaylar bu modellerde oldukça şık ve göz alıcı duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir