Moda

Beyaz Elbise ve Aksesuar Uyumu Nasıl Olmalı?

Beyaz rengi bayanların asaletlerini ve masumluğunu simgeleyen en ideal renkler arasındadır. Kullanım açısından temizliği zor olsa bile rahat kombinlenebilir yapısı ve özellikle yaz aylarına olan uyumu sayesinde bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

beyaz elbise
beyaz elbise

Beyaz elbiseler ile birlikte kullanılan aksesuarlar ise bu tür elbiselerin daha fazla detaylanmasını ve ön plana çıkmasını sağlayabilmektedir. Beyaz elbise giyen bir bayan eğer soğuk bir cilt rengine sahip ise ışıltılı bir beyaz elbise ile birlikte gümüş ya da dore tonlu aksesuarlar kullanabilir.

Neon Renkli Aksesuarlar

Bronz ten rengine sahip bayanlar ise beyaz elbise ile birlikte altın renkli veya altın olan aksesuarlar kullanabilirler. Bronz ten rengine fazlasıyla yakışan beyaz elbiseler ile altın renkli kolye ve bileklikler daha zengin ve detaylandırılmış bir stil ortaya çıkartacaktır.

neon renkli aksesuar
neon renkli aksesuar

Neon renge sahip aksesuarlar ise beyaz elbiseler ile kullanılabilecek diğer parçalar arasındadır. Neon renkli saatler ve bileklikler son dönemlerde moda haline gelmiş durumdadır. Zümrüt yeşili, saks mavisi gibi renkler de beyaz elbiseler ile birlikte aksesuar seçimlerinde kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir