Moda

Bikini Seçimi Yaparken Uyulması Gerekli Kurallar

Bikini seçimi mutlaka bedeninize göre yapılmalı. En doğru bikini seçimi ile sahilde harika duracaksınız. Bikini seçmenin püf noktaları olarak ilk dikkat edilecek vücudunuzun güzel kısımlarını ön plana çıkartmak.

bikini
bikini

 

Takım bikinilerden uzak durun. Dikkat çekmesini istediniz bölgeye daha canlı renk kullanın. İkinci plana atmak istediğiniz bölge için koyu renk tercih edin.

Vücuda Göre Bikini Seçimi

Lastikli bikiniler özellikle iyi bir seçim. Fazlalıklarınızı saklar. Sizleri daha zayıf gösterir. Tek askılı bikini modelleri ise boynunuzu ön plana çıkartır. Omuzlarınızı daha şekilli gösterir. Kadınsı havalar için önemli ip uçları her zaman gerekli. Bikinilerin iplerini her zaman sıkı tutun. Suya girdiklerinde bollaşır ve çirkin bir görünüm sunar.

bikini modelleri
bikini modelleri

Erkeksi bir bedene sahipseniz mayokini ya da fırfırlı modelleri seçin. Minyon tipli ve bacaklarınız kısaysa özellikle oyuk modelleri üzerinizde deneyin. Koyu renk ise sizleri daha uzun gösterir. Bölgesel kilo sorunu olan kişiler aynı renk bikini takımı yerine farklı renkleri almaya dikkat etmeliler.Bikini üstün alırken özellikle destekli üstleri tercih edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir