Moda

Yeni Model Diz Altı Elbiseler

Klasik tarzı seven bayanlara özel tasarlanmış diz altı elbise modelleri bu sezon oldukça renkli detaylarla sunuluyor. Bol veya dar kesimde sıklıkla bu tarz elbiseleri her yerde göreceksiniz. Dantel ve gübür sıklıkla bu tarz elbiselerde kullanıldı. Hamile bayanların da severek tercih ettiği elbise çeşitleri.

Yeni Model Diz Altı Elbiseler
Yeni Model Diz Altı Elbiseler

Diz Altı Elbiseler ve Sezona Özel Çeşitleri

Çiçekli desenliler bu sezona hakim. Sade ya da geometrik ve çizgilileri de rahatlıkla görebilirsiniz. Dar kesimli olanları özellikle zayıf olanlar rahatlıkla giyebilir. Kemerli kruvaza ise hamilelere uygun. Korsajlı modelleri, bel kısmını zayıf göstermek isteyenler tercih edebilir. Dantel ayrıntılarını ise her modelde bulacaksınız.

Yeni Model Diz Altı Elbiseler
Yeni Model Diz Altı Elbiseler

Davetlerinizde sırt dekolteli olan modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Straplez diz altı elbiseler ise her zaman revaçta. Tek omuzlu modeller özellikle omuzları dik olanlar için uygun. Askılı ve astarlı modeller ise yaz ayının en özel sürprizleri. Dantel ve güpürün zarif desenleri yoğun olarak elbise modellerinde. Bu sezon sizleri oldukça hoş tasarımlar bekliyor. Güzelliğin büyüsü sizlerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir