Moda

Bu Kışın Trendi Beyaz Mantolar

Yağmur, fırtına ve kar yakın. Kış geldi. Peki gardrobunuzu bu yılın trendlerine uygun hale getirdiniz mi? Henüz manto alışverşi yapmadıysanız bu yılın trend parçasının beyaz mantolar olduğunu hatırlatmak isteriz. Evet, yanlış duymadınız bu kış birçok kadının üzerinde beyaz manto görebilirsiniz.

beyaz manto
beyaz manto

Artık Kışın da Beyaz Giyebileceksiniz

Kışın beyaz giyilmez düşüncesine inat bu yıl beyaz mantolar ile adeta yağmura, rüzgara, çamura inat beyaz bir papatya gibi görünebilirsiniz. Evet, mevsimin tüm olumsuzluğuna rağmen bu kış beyazlar içinda olmayı tercih edebilirsiniz. Beyaz mantolar bu kışın trend parçalarından birisi. Teddy bear ve yapay kürk mantolar ise beyaz rengin en çok yakıştığı modeller arasında yer alıyor. Sadece mantolarda değil beyaz rengi trençkot, ceket ve hırkalarda da sıkça göreceğiz. Zarif, asil ve elgan bir renk olan beyaz, özellikle kadınlarda çok şık duruyor.

beyaz kaban modelleri
beyaz kaban modelleri

Beyaz mantonuzu farklı kıyafetlerinizle birlikte kombinleyebilirsiniz. Zengin bir kombin seçeneği sunması, şık durması, trend olması beyaz manto sahibi olmanıza birer neden. Siz de geç kalmadan gardrobunuzu beyaz bir manto ile zenginleştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir