Moda

Casual Giyim ve Teknikleri

 Günlük giyim tarzı olarak da bilinen casual giyimde stili yansıtan en önemli özellikler, rahat ve her alana yönelik olmasının yanında diğer tarz giyim stilleri ile bir arada harika uyum sağlayabiliyor. Karizmatik bir görünümü vurgulayabilir. Aynı zamanda karışık renklerin harika uyumunu da oluşturulan kombin örneklerinde gösterebilir.

Casual giyim kombinleri
Casual giyim kombinleri

Casual giyimde stiller birçok şeyi anlatabilir, karakterinizi fark ettirebilir. Ayrıca sadece bir alana değil, mesela, iş ortamı için uygun kıyafetle bir arada kombin edilebilir. Ya da sokak tarzı veya şık giyimi bir arada kullanmak mümkün olabilir.

İş ve Casual Giyim

Klasik kıyafetler iş yaşamının es geçilmez bir parçası olarak modanın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu alanda giyilen kıyafetlerin sert bir görünüm oluşturmasını istemeyen ve ortamında rahat olması tercih eden kişiler için casual- iş giyim fırsat niteliği taşıyor.

moda
moda

Tek bir renk görünümündense farklı renklerin sade ve rahat olmasını sağlayarak hem şık hem de iş ortamında göz dolduran karakter görünümüne sahip olunabilir.

Ayrıca ayakkabılarınızda farklılıklara açık olarak iki stili bir arada yansıtabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir