Güzellik

Chi Saç Bakım Ürünleri ve Özellikleri

Saç bakım ürünü seçiminde kullanıcıların kendi saçlarını tanımaları önemlidir. Hem saç tipini hem de saç tipinden bağımsız olarak saç ihtiyaçlarının tanınması kullanıcı için doğru bakım ürününe ulaşılmasına yardım eder.

Chi saç bakım ürünleri klasik saç bakım ürünlerine nazaran yalnızca saç tipine ya da yalnızca saçın tekil ihtiyacına göre değil, birçok anlamda gereksinim duyulan bakımın sağlanmasına yönelik geliştirilir.

saç bakımı
saç bakımı

 

Chi Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

Chi ürünleri içerisinde yer alan Infra serisinde, saçlara derinlemesine nüfus edebilecek Chi 44 seramik ile katyonik nemlendirme sisteminin bir arada kullanılmış olması saçın daha dayanıklı ve sağlıklı olmasını sağlar.

Thermal Styling serisi, sıcaklık ile gerçekleştirilen saç şekillendirme uygulamalarında içeriğindeki Chi 44 seramik etkisiyle ipek proteinlerinin aktifleşerek saça tekrar şekillendirilebilirlik katmasını sağlar. Volume Booster, Total Protect, 44 Iron Guard alt serilerinin ürünlerini ihtiva eder.

Argan Plus Moringa Oil serisi, argan yağı, moringa ve seramik karışımıyla saçın seçkin bir bakım görmesine ve yenilenmesine yardımcı olur. Saçların besler, korur ve kabarmamasını, hacim kazanmasını sağlar.

 

saç bakım ürünleri
saç bakım ürünleri

Magnified Volume ince telli saçların sönük görünümünden kurtulmasına yardımcı olan, dolgunlaştırıcı, hacim katan bir seridir. Saç tellerini birer birere etkiler ve saçın güçlenerek, dolgunluk kazanmasında önemli bir rol oynar.

Saç için elzem olan keratin ile zenginleştirilen ve Keratix teknolojisiyle üretilen Keratin serisi saçların doğal yapısını korumasına ve daha güçlü olmasına yardım eder.

Ionic Color Protector serisi ise sülfatsız, parabensiz içeriğiyle saça ve saç rengine zarar vermeden saçın bakımını yapar. Uzun süreli renk zenginliği sağlar.

Chi Saç Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Kullanıcılar oldukça kaliteli markalardan istedikleri verimi alamayabiliyor. Bunun temel sebeplerinden biri de Chi gibi birçok dünyaca tanınan markanın, taklit ürünlerinin piyasada dolaşması ve kullanılan ürünlerin orijinal olmamasıdır.

Elbette saç ürünü seçiminde saç tipi, saç ihtiyacı gibi temel unsurların yanı sıra ürünün güvenilir yerlerden temin edilmesi, üründen istenilen verimin alınmasında çok önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir