Moda

Çiçekli Tulumlar

Özellikle yaz mevsiminin vazgeçilmezleri arasında olan tulumlar, her sene farklı modelleri ve tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Ve kadınların gardırobunda ‘vazgeçilmez kıyafetler’ arasına girmeyi başarıyor.

İlkbahar ve yaz aylarında, tüm kadınların tek düşüncesi şu oluyor: “Giydiğim kıyafet hem rahat olsun hem de gösterişli…” İşte tulumlar tam da bu konuda yardıma koşuyor. Hem sıcak mevsimlerde sizi serin tutacak kadar rahat, hem de farklı model ve desenleriyle gösterişli!

Peki en çok göz alıcı ve en çok tercih edilen tulumlar sizce hangileri?

Çiçekli Tulum Modelleri

Göze hoş gelen ve sizi olduğunuzdan daha zarif gösterecek olan tulumlar, elbette ki çiçekli olanlar…

Çiçekli tulumlar da kendi aralarında farklı desenlere ayrılıyor. İri çiçekli modeller, küçük çiçekli ama daha sık şekilde işlenmiş olan modeller, aralara yaprak desenleri de eklenmiş rengârenk çiçekli modeller… Bu desenlerin hepsi de, size bahar havasını hissettirecek cinsten.

tulum-1
tulum-1

Desen farklılığı dışında, boy açısından da bakıldığı takdirde, yine farklı tulum çeşitlerinin mevcut olduğunu görebiliriz: Kısa şort şeklinde olan tulumlar, midi boy tulumlar ve maksi boy tulumlar… Kendi zevkinize ve giyim tarzınıza göre, istediğiniz boyda tulum bulmanız mümkün. Fakat çiçekli tulumlarda göze en hoş gelenler, midi boy tulumlar ya da maksi boy tulumlar. Seçim sizin 😉

tulum-2
tulum-2

Hangi çiçekli tulumu tercih ederseniz edin, sıcak günlerde rahat edeceğiniz kesin. Ayrıca bütün tulumlar da, rahat oldukları kadar gösterişli ve cıvıl cıvıllar. Ve her türlü ayakkabı ile kombin yapılabilecek özelliğe sahipler….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir