Güzellik

Ciltteki Çizgi ve Kırışıklıklara Kesin Çözüm

Cilt güzelliğinin en büyük sorunlarından birisi de yaşlanma ve çevresel etmenler nedeni ile ortaya çıkan başta kırışıklık olmak üzere pek çok cilt problemi öne çıkıyor. Bu cilt problemleri arasında en yaygın görüleni olarak ise kırışıklıklar ve çizgiler her zaman öne çıkıyor.

ciltteki kırışıklıklar
ciltteki kırışıklıklar

Cilt Çizgilerine Modern Dolgu

Günümüz modern tıbbında özellikle de yüz ve çevresinde ortaya çıkan yaşlanmaya veya çevresel etkilere bağlı kırışıklıkların ve çizgilerin yok edilebilmesi amacı ile uygulanmakta olan farklı tedavi uygulamaları bulunuyor. Ancak son dönemlerde gösterdiği başarılı etkiler ile botoks dolgu çok daha yoğun şekilde diğer cilt uygulamalarına yönelik olarak öne çıkıyor.

botoks
botoks

Botoks Dolgu Avantajları Nelerdir?

Botoks dolgunun cerrahi uygulamalara göre çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bunun dışında da diğer cilt uygulamalarına göre dolgunun çok daha ekonomik olması ve muayenehanelerde kolaylıkla uygulanabiliyor. Bu gibi özelliklere sahip olması nedeni ile de son derece yoğun bir şekilde bayanlar tarafından ciltteki yaşlanma ve çevresel etkilere bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklık ve çizgilerin yok edilmesinde tercih edilmekte olan bir cilt uygulaması olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir