Crop Top 2019 Sokak Modası Oldu

2019 yılının sokak modası içinde birçok farklı trend yer alırken tüm bu trend uygulamalarının içinde ise mutlaka crop topları görmemiz mümkün. Yeni sezon trendi içinde yer alan crop top giyim parçaları birçok kişi tarafından beğenilmekte olup farklı stiller ile uyum sağlaması açısından da sürekli bir kullanım ağına da sahip oldu.

Crop top giyim parçalarını sokak modası içinde farklı kombinasyon uygulamaları ile hayata geçirerek yepyeni ve farklı onlarca kombinde değerlendirebilirsiniz. Tek başına crop top parçalara değil takım olarak pantolon ya da etek ile beraber satılan seçimlere de yeni sezon içinde yer açmanız mümkün.

Crop Top Kombinleri

Kimi zamanda sportif kombinlerde kimi zaman daha resmi olan stiller de kendine yer bulmayı başaran crop top giyim parçaları birçok farklı stile de uyum sağlıyor. Kabarık etekler ya da bol pantolonlar ile kolaylıkla kombinasyonu yapılabilen dar crop top parçalarının yanı sıra bol ve dökümlü duran parçaları da kullanarak oldukça sportif bir kombin yaratmanın avantajı birkaç parça ile gerçekleştirebilirsiniz.

Pantolon ya da etek tercihlerinizde daha klasik olan model seçimlerine yer verip crop top modelleri arasından renk ve stil olarak en uygun olan seçimlere yer vermeniz ise bu kombinasyonun daha hoş görünmesine destek olur. Aynı crop top parçayı farklı stiller içinde değerlendirmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir