Dekorasyon

Dekorasyon Yaparken Bilmeniz Gereken İpuçları

Dekorasyon yaparken en önemli nokta, kendi karakterinizin özelliklerini dışarıya en iyi şekilde yansıtabileceğiniz ufak köşeler yaratmaktır. Basit görünüme sahip ve ufak olan bir mekanı bu tür bir dokunuş ile tamamen farklı bir stile büründürebilirsiniz.

dekorasyon
dekorasyon

Salonlar, misafir odaları ve yatak odalarındaki fazlalıklardan kurtulun. Kendinize depolama alanları yaratarak kullanmadığınız eşyaları bu alanlara kaldırın. Eğer mekanınız küçük ise ve depolama alanı olarak kullanabileceğiniz bir yeriniz yok ise mobilya ve aksesuar satın alırken mekanınızın ölçüleri doğrultusunda hareket edin.

Dekorasyonda Renk Uyumu Nasıl Olmalı?

Renk uyumu yaparken eğer siyah ve beyazın kusursuz görünümü hoşunuza gidiyor ise yatak odalarınızda bu renklerin uyumundan yararlanın. Siyah ve beyaz mobilyalardan yarattığınız yatak odalarında uykularınızı daha dinlendirici olarak alabilirsiniz.

dekorasyon önerileri
dekorasyon önerileri

Yatak odalarını aynı zamanda modern dokunuşlar ile süslenmiş olan mumlarla süsleyerek daha fazla detaylandırabilir ve romantik bir atmosfer yaratmış olabilirsiniz.

Eğer renklerin uyumsuz olduğunu düşünüyorsanız, renkler arasında geçişleri sağlayabilecek bütünleyici özelliklere sahip olan çeşitli aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir