Güzellik

Doğal Yollarla Dudak Dolgunlaştırma

Güzellik söz konusu olduğundan en etkili unsurlardan biri de dudak yapısı. Dudakların dolgun olması başlı başına bir etkileyicilik unsuru olurken, her kadında bu özellik ne yazık ki bulunamıyor.

Tıbbi yöntemlerle dudaklarınızı dolgunlaştırmanız mümkün, ancak vücudunuza bilmediğiniz bir maddenin girmesini istemiyorsanız, doğal dudak dolgunlaştırma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Doğal yöntemlerle dudak dolgunlaştırma
Doğal yöntemlerle dudak dolgunlaştırma

Dudak Nasıl Dolgunlaştırılır?

Hemen hemen herkesin evinde bulunan unsurlardan biri Vicks kremdir. Öksürük kesmede bir numaralı çözüm olan Vicks, dudaklarınızın da kurtarıcısı olabilir. Her ne kadar etkisi çok uzun sürmese de, doğal dudak dolgunlaştırma için Vicks kullanabilir, bu sayede dudaklarınıza rujsuz parlaklık da kazandırabilirsiniz.

Dişlerinizi düzenli olarak fırçalıyorsunuz öyle değil mi? Peki, ya dudaklarınızı fırçalamayı hiç denediniz mi? Dudaklarınızda doğal bir pieling etkisi yaratan bu durum kan dolaşımını hızlandırır ve dudaklarınız anında daha dolgun, kırmızı ve pürüzsüz görünür. Bunu düzenli olarak yaptığınızda siz de farkı göreceksiniz.

Dolgun dudak makyajı

Doğal dudak dolgunlaştırma yöntemlerinden biri de acı kırmızıbiber. Canınız çok tatlı değilse ve güzellik için her şeye katlanabileceğinizi düşünüyorsanız, acı kırmızıbiberi dudaklarınıza sürerek dolgunlaşmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama yaptıktan sonra bir parça vazelin sürmeyi de ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir