Yaşam

Dünyanın En Sıcakkanlı 6 Ülkesi

En vatansever kişi bile bazen çevresine bakıp kendisine “Neden burada yaşıyorum?” sorusunu sorabilir. Üstelik başka güzellikleri keşfettikten sonra bu his daha da fazla derinleşiyor. İnsanların açık görüşlü olduğu ve yabancıların hoş karşılandığı bir ulus arıyorsanız, burada sizin için bazı seçenekler var.

  1. Lüksemburg

Sıcak dostluklar kurmak için mükemmel bir ülke olan Lüksemburg’un küçük, unutulmuş ulusu, bir ülkeye sıkışıp kalmış bir yabancı gibi hissetmenin nasıl bir şey olduğunu bilir. Böylece, kapılarını herkese açık tutuyorlar.

Lüksemburg
Lüksemburg
  1. Avusturya

Orta Avrupa’da bulunan Avusturya, temelde Macaristan, Almanya, İtalya gibi daha popüler ülkeler için bir otobüs durağıdır. Bu, göçmenlere, yabancılara karşı pek de umurlarında olmayan bir hava verir, kendinizi bol bol şımartabilirsiniz.

  1. İspanya

Garip bir şekilde, hemen komşuları olan Fransa’nın aksine, çoğunlukla parti yapmaktan, dans etmekten, eğlenmekten hoşlanan İspanyollar bu hayatı yaşarken ne renk kullandığınızı umursamıyorlar.

  1. Singapur

Singapur çok küçük bir ada ülkesi olmasına rağmen muhteşem güzelliklerle dolu. Yurtdışından gelen çok para hayatı kolaylaştırıyor, ancak belki de bu cüzdanınızı alabilmeleri için.

Singapur
Singapur
  1. Malta

Bu küçük ada ülkesi de göçmenleri almayı, Afrikalıyı, Amerikalıyı Avrupalıyı ve Asyalıları kucaklamayı çok seviyor. Bir caddede dolaşırken ülkeler birliği gibi her ulustan insanla karşılaşabileceğiniz Malta sıcak insanlar dışında muhteşem doğasıyla da oldukça cezp edici.

  1. Ekvador

Bir pasaport ve size yetecek kadar para kontrol etmek için gerekli olan her şeydir. Gevşek sınır kısıtlamaları tüm ulusların vizesiz gelmesine izin veriyor. Milliyetlerin karışımı, birçok kültürel çeşitliliğin hoşnutluğa ve kabullenişine neden oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir