Televizyon

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Büyük Etki Yaratıyor

Yayımlandığı günden bu yana tüm dikkatleri üzerine çeken televizyon dizilerinden birisi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi oldu. Senaryosu, Kurtlar Vadisi eski senaristleri tarafından yazılan ve tipik bir mafya dizisi olan bu dizi gerek oyuncu kadrosu, gerekse de akıcı senaryosu nedeniyle Salı günleri reyting rekorları kıran bir dizidir.

dizi
dizi

Mafyatik Dizilerin Toplumdaki Etkisi

Mafyatik dizilerin ülkemizde çok fazla şekilde kabul görme nedeni millet olarak her ne kadar inkâr etsekte kavgayı ve silahı çok seven insanlar olmamızdan kaynaklanıyor. Karadenizli Çakırbeyli ailesinin korkusuz ve kararlı olarak girdiği yer altı dünyasında ki faaliyetlerinin anlatıldığı dizi de başrolleri Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır paylaşıyor.

eşkiya
eşkiya

Aksiyonu bol biz dizi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yayımlandığı gün reyting rekorları kırdığı gibi izleyiciler tarafından bir sonraki bölüm merakla bekleniyor. Ülkemizde silahın ve kavganın olduğu diziler genelde büyük ilgi ile izlenmiştir. Bu dizilerle ilgili birçok sosyolog ve psikolog kötü örnek olduğu gerekçesiyle şikâyetlerde bulunurken, izleyici sayısının her dönem çok olması buna engel olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir