Gebelik

Anne Adaylarının Yeni Eğlencesi Baby Shower Partileri

Son birkaç yıldır ülkemizde de trend olan eğlence anlayışlarından biri de baby shower partileridir. Anne adaylarına doğum öncesi motivasyon sağlamak ve biraz olsun doğum stresini azaltabilmek adına düzenlenen bu organizasyonlar oldukça keyifli anlara sahne oluyor. Özellikle anne adayının en yakın arkadaşlarının bulunduğu bu baby shower partisine gelirken herkes kendince bebeğe bazı hediyeler getirir.

babyshower
babyshower

Baby Shower’ı İster Evde İster Bir Mekânda Organize Edebilirsiniz

Evde yapmak yerine uygun bir yer kiralanarak ve belki kendi imkânları ile bazen de bir organizasyon şirketi ile anlaşarak mekân süslenir ve partiye uygun hale getirilir. Ülkemizde de orijinalinde olduğu gibi hediye listesi hazırlanıp bir mağazaya bırakılır ve partiye katılacak olan davetliler bu listeden kendilerine uygun olan bir hediyeyi seçip satın alırlar ve ardından partide anneye hediye ederler.

baby shower partisi
baby shower partisi

Böylece boş bir hediye almak yerine annenin ve bebeğin ihtiyacı olan bir hediye almış olursunuz. Tabii sadece parti sahibine değil gelen davetlilere de küçük bir anı olacak şekilde hediyeler verilir ve böylece keyifle geçirilen birkaç saatin ardından baby shower partisi sonlandırılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir