Dekorasyon

Ev Dekorasyonunda Yeni Fikirler

Evlerinizde yapacağınız ufak değişiklikler evin havasını kısa sürede değiştirecek ve eve hoş bir görünüm sağlayacaktır. Ev tasarımları ve dekorasyonu ile sizler yaşam alanlarınızı kullanabilir hale getireceksiniz. Ev tasarımlarında konsollar bu sezon kullanışlı hale getiriliyor. Resimler, ilginç çiçekler ve iyi bir aydınlatma ile evlerin görüntülerini farklı hale getirebilirsiniz.

banyo dekoru
banyo dekoru

Ev Tasarımı ve Yeni Fikirlerle Evlerinize Ferahlığı Getirin

Duvarlarınızı duvar kâğıtları ile farklı hale getirmeniz mümkün. Çiçek desenli, taş desenli duvar kağıtları ile evinize nostaljik görüntüler yapabilirsiniz. Ev tasarımı ve dekorasyonu doğru şekilde uygulandığında rahatlığınız kaçınılmaz olur. Sehpaların ilginç tasarımları evlere ilginç görüntüler getirir. Orta sehpalarınıza aksesuar seçimini orijinal tasarımlardan seçebilirsiniz. Kitaplığınızı dekoratif raflar eşliğinde duvarınıza monte ederseniz, yaşam alanınızın genişlediğini fark edeceksiniz.

yeni dekorasyon önerileri
yeni dekorasyon önerileri

Yemek odalarınız dar ise aynalar ile geniş gösterebilirsiniz. Oturma odalarınızın renk tonlarını pastel ağırlıklı seçmeniz ruhunuza iyi gelir. Mutfak dolapları ise bu sezon renkli tasarımlarla sıcak görüntüleri evlere getiriyor. Antre kısmını geniş göstermek için ayna tasarımlı dolapların seçilmesi uygundur. Evlerin tasarımlarında dolapların bu yıl etkin şekilde kullanıldığı görülüyor. Modern ev görüntüsü yaratmanız için ilginç tasarımlardan yararlanmanız önerilir.

yeni sezon dekorasyon
yeni sezon dekorasyon

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir