Teknoloji

Facebook Yeni Bir Yeniliğe Daha İmza Atıyor!

Facebook kullanıcılarına yenilikleri sunmaya devam ediyor. Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook ilk günden itibaren kullanıcılar tarafından oldukça beğeni toplayıp, her zaman yenilikleri ile gündeme gelmesinin yanı sıra insanların aradığı birçok eski arkadaşına da kavuşmasını sağlayan bir güzelliği de gündeme getirmişti. Güvenliği ile ilgili olarak da sürekli kendini yenilemeye çalışan facebook, kullanıcılarına bir yenilik daha sunmaya hazırlanıyor

facebook
facebook

.

Facebook Yeniliği Videolu Profiller

Facebook kullanıcılarının resim ya da gündem ile ilgili profil fotoğraflarının yerini almayı hedefleyen yenilik Facebook yetkililerince duyuruldu. Şimdilik ne zaman kullanılmaya başlanacağı belli olmayan videolu profiller ile insanlar kısa mesajlarını bu videodan paylaşabilecekler. Videolu profillerin süresinin yaklaşık yedi saniye olacağını bildiren Facebook yetkilileri, henüz hazırlık aşamasında olan bu yeniliğin en kısa sürede Facebook kullanıcıları tarafından kullanılmaya başlaması için olanca hızı ile çalıştıklarını bildirdiler.

facebook yenilikleri
facebook yenilikleri

Yeniliğin Facebook kullanıcıları ile buluşması ile artık profillere fotoğraf koymak tarihe karışıp, kısa mesajların ya da arzu edilen anıların yayınlanabileceği videolar yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir