Güzellik

Güçlü Tırnaklar İçin Öneriler

Jest ve mimiklerin olmazsa olmazı olan eller, çoğu zaman birilerine etkilemek için kullanılırken kimi zamansa meslekleri gereği insanların oldukça dikkat etmesi gereken bir durumda bulunuyor. Bakımlı ve güzel bir elin en çok dikkat çeken bölümü kuşkusuz tırnaklardır. Pek çok tırnak modelinin bulunması törpülenme ve bakım ihtiyacını doğurur. Hanımlarda aklımıza geldiğini elleri tasvir edilmesi istenildiği çoğu bey pamuk gibi, yumuşak ve ya oldukça bakımlı kalıbını kullanıyor. Hal böyle olunca hanımların ellerine ve özellikle tırnaklarına bakım yapmaları kaçınılmaz bir hal alıyor.

Desenli Tırnak Modelleri
Desenli Tırnak Modelleri

Güzel ve Güçlü Tırnaklar İstiyorsanız;

Bakımlı Tırnaklar
Bakımlı Tırnaklar

Tırnaklarınızın çok çabuk kırıldığından ve düzgün uzamadığından şikayet ediyorsanız sorununuzun temelini düzenli beslenmeme ya da vitamin eksikliğinden kaynaklı olduğunu bilmelisiniz. Tırnaklar vücudunuzda bulunan vitaminler vasıtası ile uzayan ve güçlenen bir yapıya sahiptirler. Bu gelişimi desteklemek ve daha sert tırnaklara kavuşmak istiyorsanız; parlatıcınızın içerisine 15,16 damla olarak damlatacağınız limon işe yarayacaktır.

Güçlü Tırnaklar
Güçlü Tırnaklar

Tırnaklarınızı zorlayıcı işlerden kaçınmanız onların aşınmasını önleyecek, çabuk kırılmasının da önüne geçecektir. Güzel tırnaklar istiyorsanız düzenli olarak bakım yaptırmalı ve tırnak bakım kremleri kullanmalısınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir