Dekorasyon

Gümüş Rengi Dekorasyon Önerileri

Gümüş rengi belki de renkler arasında en zor olandır.  Ama son yıllarda ev dekorasyonunda gümüş gibi metalik ışıltılar çok fazla tercih ediliyor. Yani yeni trendler arasında çoktan yerini aldı diyebiliriz. Evlerin birçok köşesinde gümüş, altın, bakır gibi metalik ışıltılı renkler kullanılıyor.

gri oturma odası
gri oturma odası

Gümüş rengi özellikle mobilyalarda, ev aletlerinde ve aksesuarlarında, yine duvar kağıtlarında sıklıkla kullanılan bir renk. Mesela tablo çerçevelerinde de karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza gümüş renkli bazı dekor önerileri vermek istedik.

Gümüş Rengi İle Evinizin Geniş Görünmesini Sağlayın

Eğer isterseniz aynalarda da gümüş renginin kullanmanız mümkün. Bu rengin bir güzel avantajı da evi aydınlatmasının yanında mekanı daha geniş göstermesidir. Evin genelinde bu rengi dağıtmak isterseniz sizlere yemek odasında gümüş rengi olan metal sandalyelerden kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

gümüş dekorasyon
gümüş dekorasyon

Eğer lüks ve gösterişli bir tarzı seviyorsanız metalik, damask desenli duvar kağıtlarını evinizin duvarlarında kullanabilirsiniz. Bu kağıtlar evin havası bir anda değişecektir, emin olun. Özellikle banyoda bu duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir