Yaşam

İnşaat Çalışmalarında Yapı ve Çevre Danışmalığı

İnşaat mühendisliği sadece yapıların hazırlanması ve yaşanılması konforlu olan alanları hayata geçirmek ile sınırlı değildir. Aynı zamanda çevresel etkiler ve genel faktörlerde bu alan içinde araştırılarak gerekli çalışmaların yapılması gereken bölümdür. Sigma Mühendislik yapı çalışmaları içinde birçok projeye imza atmış olup otuz yılı aşan tecrübesi ile sektörde öncülüklerinde firması olarak bilinir. Sigma Mühendislik inşat proje detayları ve mimari alanda yapılan tüm çalışma detayları ile hazırlanacak olan planlamaların yanı sıra yapı danışmanlığı anlamında da yatırımcılara destek olur. Danışmalık hizmet sektörü içinde birçok firmaya hizmet sunmuş olan firma çevre danışmanlığı konusunda detaylı incelemelere yer verir.

Sigma Mühendislik Danışmanlık Hizmeti

Sigma Mühendislik danışmalık alanında verdiği hizmetleri ile de müşterilerine her daim en detaylı ve en güvenli hizmeti sunuyor. Devam etmekte olan projeler kapsamında önem arz eden belli dönüm noktalarında sektörde olan uzmanlığı ve tecrübesi ile yatırımcının yanında yer alır. Danışmalık hizmetleri içersinde kendi deneyim ve uzmanlığının yanı sıra gerekli görüldüğü takdirde üniversitelerin raporlarına ve onayında da yer verir. Türkiye’ de bulunan birçok önemli firma ile çalışmalar yapmış olan ve danışmanlık hizmetini sunan Sigma Mühendislik yapı analizi ve danışmanlığının yanı sıra çevre danışmanlığı, modelleme ve test, proje danışmalığı, raporlama, fizibilite çalışmaları ve daha birçok alanda danışmalık hizmetini de hayatta geçiriyor.

Sigma Mühendislik Danışmanlık Hizmet Kapsamı

Sigma Mühendislik yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarını gerçekleştirirken aynı zamanda uzman ve deneyimli ekibi ile faaliyetlerini titizlik ile sunuyor. Firma kendi uzmanlığı doğrultusunda sunduğu danışmanlık hizmeti ile devam eden yapılarda, restorasyon çalışmalarında ya da bina güçlendirme işlemleri içersinde yatırımcının ihtiyacı olan tüm raporlama ve projelendirme işlemi ile ilgili hizmeti sunar. Bunların yanı sıra tasarım aşamasında ön görülemeyen birçok problem ile ilgili olarak yaratıcı çözümler üretme konusunda da çalışmalarını yürütür. Sigma Mühendislik danışmanlık hizmet kapsamında yer alan alanlar ile ilgili bilgi almak, danışmalık yapılan firmaları görmek ve deneyimli ekibini detaylı olarak inceleyebilmek için http://sigmamuhendislik.com.tr/yapi-danismanligi/ adresini tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir