Finans

Kasko İndirimleri Nelerdir?

Kasko sigortası ile aracınızın uzun ömürlü olmasını güvence altına alırsınız. Kasko sigorta indirimleri yasalar ile yenilenerek sizlere büyük avantajlar sunmaya başladı. Kasko indirimleri ile sizlere büyük ayrıcalıklar sağlanır.

Kasko Sigorta İndirimleri Neleri Kapsar?

Kasko hasarsızlık indirimi özellikle aracınızda 1 yıl içinde herhangi bir hasar durumu yoksa kaskonuzu yenileyeceğiniz zaman sizlere yüzde 65’lere varan indirimler yapılır.

kasko
kasko

Kasko sigorta indirimi sizlere diğer yenileme kaskonuzda sunulur.

Kasko muafiyet indirimi ise hasarın yüzde 2’lik kısmının küçük bölümünün sigorta asıl sahibi tarafından ödenmesi sonucunda yenilenen kaskonun indirimli olarak yapılmasını sağlar.

Kasko tek sürücü indirimi ile yüzde 10’luk bir oranda indirim sizlerin sigortasına yansır.

kasko sigortası indirimi
kasko sigortası indirimi

Kasko ehliyet indirimi ehliyet alacak olan kişinin 5 yıldan fazla zaman geçirmesi halinde yüzde 15 oranında bir indirimi kapsamasıdır.

Kasko yaş indirimi, renk indirimi, bayan sürçü indirimleri ile sizler kasko sigortalarınızı yaptırırken yasalar oranında belirli indirimlerden faydalanmış olursunuz.

Aracınızı kaskosu her zaman aracın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Sizlere özel indirimler bu yıl yasalar ile belirtilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir