Moda

Kendi Kendinizin Stil Danışmanı Olmaya Ne Dersiniz?

Modaya merakınız var hatta birçoklarına göre iyi olduğunuzu bile düşünüyorsunuz. Mesela tarzını beğendiğiniz, sevdiğiniz bir ünlüyü televizyonda gördükçe keşke onu ben giydirsem, stilini ben yaratsam diye düşünüyorsunuz. Bunlar sizi ideallerinize ulaştıracak güzel hayaller ancak her şeyin bir zamanı var.

süet etek
süet etek

Ünlüleri giydirmek için belli bir tecrübeye ve elbette ki eğitime ihtiyacınız var. Ama o zaman gelene kadar kendi kendinize danışmanlık yapmaya ne dersiniz? Böylece acaba beğenecek mi ya da yanlış bir şey yaptım mı gibi düşünceler kapılmak yerine, acemiliğinizi kendi üzerinizde atmış olursunuz. Hatta bu şekilde kendi kendinizin pr’ını yapmanız bile mümkün, öyle değil mi?

tarz sahibi olmak
tarz sahibi olmak

Birinin Stil Danışmanı Olmak Sandığınız Kadar Kolay Değil

Vücudunuzu tanıyarak seçtiğiniz parçaları ne şekilde kombinlediğiniz oldukça önemli. Tabi bu sizin kendi tarzını ve stilinizi yansıtır. Ancak ileride bir başkasının stilini oluştururken, onun genel tarzını göz önünde bulundurmanız gerekir. Evet, bir yenilik yapmanız gerekiyor fakat o kişinin tarzının çok fazla dışına çıkmadan parmak ısırtacak stiller yaratabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir