Dekorasyon

Kiralık Evlerde Dekorasyon

Size ait bir eviniz yoksa bazı dekorasyonları yapmak zordur. Bu yüzden hep bir adım geri de durup evim olursa yaparım demek yerine kiralık evinizde de tarzınızı yansıtacak ve farklı bir hava katacak dekorasyonlar yapmanız mümkün.

ev dekorasyonu
ev dekorasyonu

Kiralık Evler için Dekorasyon Önerileri

  • Kiralık ev dekorasyonu yaparken odanızın bir bölümüne duvar kâğıdı uygulamak istiyorsanız bunun yerine yapışkan folyolardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz zaman duvara zarar vermeden çıkarabilirsiniz.
  • Mutfak dolaplarının kulplarını değiştirerek farklı bir hava oluşturabilir gene aynı şekilde farklı yapışkan folyolar kullanarak daha büyük değişiklik yaratmanız mümkün.
ev dekorasyon önerileri
ev dekorasyon önerileri
  • Salon ya da oturma odanızın bir köşesinde çerçevelettiğiniz farklı resimler ile bir sanat galerisi köşesi yaratmanızda odanıza farklılık kazandıracaktır.
  • Kişiliğinizi yansıtan aksesuarları belirli bölgelerde kullanarak dekorunuza kişiliğinizi eklemenizde oldukça hoş bir görüntü yansıtır.
kiralık ev dekorasyonu
kiralık ev dekorasyonu
  • Kiralık evlerin en büyük sorunlarından biri depolama alanının eksikliğidir. Bu eksikliği dekorasyonla bütünleştirebilirsiniz. Eğer raflı bir dolabınız varsa bu raf ölçülerine uygun karton, plastik ya da hasır kutu veya sepetler ile farklılık oluştururken ekstra depolama alanı oluşturmuş olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir