Dekorasyon

Kız Çocuk Odaları için Dekorasyon Fikirleri

Kız çocuklarınızın odasının dekorasyon konusu genelde ebeveynler olarak sizin işinizdir. Kız çocukları için öncelikle canlı ve pozitif enerji saçan renkleri sık kullanmaya çalışın. Pembe rengin samimi ve yumuşak tonları, sarının ve yeşilin gözü yormayan tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yatak olarak genç odası dekorasyonu konusunda seçenekleriniz biraz geniş. Genel olarak otobüs, uçak, şato ve çizgi film karakterlerinin üzerlerinde yer aldığı desenlere sahip yataklar kullanılıyor. Ancak siz kız çocuğunuzun zevklerini ve hobilerini iyi biliyorsanız ona daha özel tasarımlardan yaratılan yatak mobilyalarından satın alabilirsiniz.

genç odası
genç odası

Genç Odası Duvar Dekorasyonu

Duvar dekorasyonu için yine çocuğunuzun zevklerini göz önünde bulundurarak onun zevkine hitap edici özelliğe sahip olan çizgi film kahramanlarının posterlerini, yapıştırmalarını ve figürlerini koyabilirsiniz.

duvar kağıdı
duvar kağıdı

Eğer çocuğunuzun çizme konusunda veya yazma konusunda yaratıcılığını geliştirmesini istiyorsanız ve böyle bir merakı varsa duvarın bir köşesine pano da yerleştirebilirsiniz. Yerleştirmiş olduğunuz pano sayesinde yapmış olduğu hoş çalışmaları oraya asarak sergileyebilir.

genç odası duvar kağıdı
genç odası duvar kağıdı

Unutmayın genç odası dekorasyonları aslında çocuğunuz için görsellikten çok daha fazlasını ifade edebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir