Dekorasyon

Kış Dekorasyonu Fikirleri

Kış aylarında evinizde yapacağınız küçük değişiklikler sizleri daha sıcak ve kullanışlı bir ortamda hissettirebilir. Kış dekorasyonu uygulamak isterseniz öncelikle mavinin hoş tonlarından bol bol yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.

mavi dekor
mavi dekor

Evler için kış dekorasyonu denildiği zaman maviden daha uygun bir renk yoktur. Mekanlarınıza daha sıcak ve romantik bir hava katacak olan mavi seçimi bu tür dekorasyonlar için idealdir.

mavi dekorasyon
mavi dekorasyon

Gecenin renklere yansıması olarak bilinen mavi dışında isterseniz altın sarısı ev aksesuarları da kullanarak evinizin içinde gece ile yıldızların parıltılı sarı rengini birleştirerek huzurlu bir ortam yakalayabilirsiniz.

Ahşap Mobilyalar ve Kış Dekorasyonu

Ahşap mobilyalar, girdikleri her ortama sıcaklık, samimiyet ve pozitif enerji getirebilen mobilyalardır. Kış dekorasyonları uygulamak istiyorsanız evinizin mobilya seçimini ahşap mobilyalardan oluşacak şekilde seçebilirsiniz.

kış dekorasyonu
kış dekorasyonu

Ayaklarınızı kış aylarında sıcak tutmak da önemli olduğu için kış halılarını tercih etmelisiniz. Laminant türü soğuk olabilen zeminleri halılar ile kaplarsanız ayaklarınız bir daha asla üşümez.

ahşap dekoru
ahşap dekoru

Koltuk örtüleri de son olarak faydalanmanız gereken dekorasyon araçları arasında yer alıyor. Koltuk örtüleri ile kapladığınız koltuklarınız üşümemenizi sağlar ve mekanınıza hoş bir hava katar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir