Moda

Koton Koleksiyonunda Game of Thrones Esintisi

Dünyada izleyici kitlesi ile oldukça dikkat çeken dizi Game of Thrones farklı içeriği ile Koton Markasının koleksiyonu içersinde yerini aldı. Baskı uygulamaları içersinde atlet ve tişörtlere yer açan marka pamuklu kumaş üzerinde uygulamalarını gerçekleştiriyor. Hanelerin isimleri ile yapılan baskı uygulaması içersinde bayraklar ise farklı sembolleri de yaratılıyor. Son derece şık görünüme sahip olan atlet ve tişört modelleri Game of Thrones severlerini mutlu edecek olan bir koleksiyon gibi görünüyor.

koton
koton

Game of Thones Esintili Tişört Modelleri

Koton Game of Thones koleksiyonu içersinde genel olarak karşımıza Westornes kıtasında geçen hikâye içersinde yer alan yedi büyük hanedanın esintileri yer alıyor.  Oldukça büyük ilgi gören dizinin esintisinin yaşandığı Koton koleksiyonu içersinde tişört ve atlet seçimlerinde de farklı renk seçenekleri yer alıyor. Tişört ve atlet modellerinde genel olarak büyük hanedanlara yer açılırken bu hanedanlar arasında, bolton, strak, targaryen, greyjoy, lannister hanedanlarının bulunduğu tasarımları görmeniz mümkün. Siyah, kırmızı, gri ve beyaz renkleri ile yaratılan bu Game of Thones baskılı tişörtler tüm Koton mağazalarında ve online satış mağazasında da yerini aldı.

koton gameofthrones
koton gameofthrones

Beğendiğiniz ürünü kendiniz için ya da diziyi severek izleyen arkadaşınız için satın alabilirsiniz. 29,9 fiyat seçeneği ile koleksiyonda bulunan Game of Thrones baskılı tişörtler etkilendiğiniz hanelerin moda uygulaması içersinde buluştuğu modellerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir