Güzellik

Loreal Lumino Contrast ile Saçlarınızı Hacimlendirin

Paris’in dünyaca ünlü markası Loreal, kadınlar için saçların ne demek olduğunu ve nasıl bakım yapılması gerektiğini çok iyi bildiği için hızlı ve etkili sonuçlar veren ürünlere sahiptir. Saç problemlerinin ele alındığı Loreal Serie Expert serisinin bir alt serisi olan Lumino Contrast, röfle uygulanmış saçlarda etkili sonuçlar doğurur.

Serinin tüm ürünlerinin geliştirilmesinde kullanılan Nutriceride teknolojisi ile saçtaki röfle uygulanan bölgenin hedef alınarak onarılması ve korunması sağlanır. Seri ürünleri içerisinde ayrıca, saçın nem dengesinin sağlanması, antioksidan etkisiyle korunabilmesi ve saçların beslenebilmesi için E vitamini, güneşin zararlı etkilerinin elemine edilebilmesi için UV filtresi ve saçların güçlenebilmesi için Magnezyum bulunur.

loreal
loreal

Loreal Lumino Contrast Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Saçlarda arındırma aşamasında etkinlik gösteren, Loreal Lumino Contrast Şampuan röflenin korunmasında ve onarılmasında etkin bir bakım sağlar. Günlük kullanıma uygunluk gösterir. Saçın dolgun görünmesine ve çevresel etkilerden zarar görülmemesine yardımcı olur.

Saçın yağ dengesinin optimum seviyeye getirilmesinde ideal olan Loreal Lumino Contrast Maske, aynı zamanda saçların parlaklık kazanmasına da yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmadan doku ve hacim kazandırır. Saçların kolay taranır hale getirir ve yumuşaklaştırır.

Boyanın kimyasal etkisiyle kırışmaya başlayan tellerin düzleştirilmesinde etkili olan Loreal Lumino Contrast Serum, saç renginin belirginleştirilmesini ve parlaklık kazanmasını sağlar.

hacimli saçlar
hacimli saçlar

 

Loreal Lumino Contrast Serisi Neden Etkilidir?

Loreal ve Loreal’in kendi markası olan Kerastase dışında röfleli saçlara özel seri geliştiren başka seçkin markanın bulunmuyor oluşu, Loreal Lumino Contrast serisini özel kılan temel unsur. Ayrıca Nutriceride teknolojisi ile saçın yalnızca röfleli kısımlarını hedefleyerek onarılması gereken noktaların direkt olarak beslenebilmesine ve sağlığına kavuşturulmasına yardımcı olur. Saça bakım yaparak, kimyasal işlemlerden ötürü görülen zararın giderilmesine destek olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir