Moda

Modaya Dair Bazı İpuçları

Moda hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alan bir konu haline geldi. İçinizi ve ruhunuzu yansıtan giyim tarzının ve imajın öneminin çok iyi kavranması gerek. Giydiğiniz her şey sizin karakterinizi yansıtır. Bu nedenle bu bilginin bilincinde olarak ve modaya uygun bir şekilde giymelisiniz bu noktada hem erkeklere hem bayanlara bazı giyim ipuçları vermek istedik.

bayanlarda moda
bayanlarda moda

Erkekler ve Kadınlar İçin Moda Tüyoları

İlk önce erkeklerden başlamak gerekirse sık sık takım elbise giyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta takım elbisenizin üstünüze tam oturması gerektiğidir. Asla bol duran bir takım tercih etmemelisiniz. Eğer çok kıllı bir vücuda sahipseniz yakası fazla derin tişörtlerden kaçırmamanızı öneririz.  Yine çok fazla düğmeli ceketlerden özellikle genç erkekler uzak durmalıdır.

erkeklerde moda
erkeklerde moda

Bir diğer tavsiyemiz ise bir gömlek giyecekseniz altından atlet giymemeli. Kışın beyaz takım elbise giymenizi tavsiye etmiyoruz. Kadınların moda konusunda en dikkat etmesi gereken konulardan bir tanesi vücudunu ve yaşına uygun giyinmektir. Vücut proporsiyonu tanıyarak giyinmeli. Daha zayıf gösteren kıyafetleri tercih etmelisiniz. Giyiminizde kendinize has bir tarza sahip olmalı, her kombiniz de sizden bir dokunuş yapmalısınız, kıyafetleriniz ile fark yaratmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir